21 серпня, 2009

У Німеччині з’явився мотоцикл “Літаюча Меркель”.

У німецькому музеї велосипедів і мотоциклів у Некарсульме (Zweіrad- und Nsu-museum) з'явився новий експонат - ретро- мотоцикл 1911 року випуску марки "The Flyіng Merkel", що можна перевести як "Літаюча Меркель", повідомляє агентство ddp.

До діючого канцлера Німеччини "The Flyіng Merkel", втім, має досить віддалене відношення . Мотоцикли цієї марки були розроблені в США інженером- новатором Джозефом Меркелем (Joseph Merkel) і випускалися з 1902 по 1917 роки. За словами фахівців, машини Меркеля (відео) являли собою "суміш архаїчної механіки з технічними інноваціями". Вони сильно вплинули на развитее мотоспорту в США й могли в той час розбудовувати швидкість до 100 кілометрів вчас.

Проте , німецькі політики спробували використовувати появу в музеї "Літаючої Меркель" у своїх цілях. Як повідомляє ddp, на презентацію нового експоната прибув шеф відомства канцлера ФРН Томас ДЕ Мазиер (Thomas de Maіzіere), який сфотографувався на тлі стародавнього мотоцикла Втім, за деяким даними, назва "The Flyіng Merkel" не має відносини не тільки до канцлера Ангелові Меркель, але й до інженера Джозефу Меркелю, а походить від імені американського мотогонщика початку XX століття Фреда Меркеля (Fred Merkel), що одержав прізвисько "літаючий Фред".

.

Коментування не дозволено.