21 серпня, 2009

Готель мережі Orіent-Express відзначає свій 100- літній ювілей.

Розташований в одному із самих мальовничих виноробних районів Франції, Hфtel de la Cіtй (Каркасон) відзначить 100 років бездоганної гостинності. З 1 вересня 2009 гостей чекають не тільки спеціальні пропозиції й розкішні номери готелю, але й оновлене меню ресторану La Barbacane відзначеного зірки Мишлен, традиційні блюда регіональної французької кухні були навіяні шедеврами легендарного Огюста Эскофье (Auguste Escoffіer). Ювілейна спеціальна пропозиція від готелю Hфtel de la Cіtй для гостей, що забронювали мінімум 2 ночі, перша ніч за спеціальною ціною 100 євро. Вартість номерів категорії Double починається з 285 євро за ніч. Спеціальна пропозиція дійсна з 1 листопада 2009 по 16 січня 2010, мінімальне бронювання - 2 ночі. Бронювання можуть здійснюватися з 1 вересня 2009.

Протягом останніх ста років гурмани із усього миру приїжджали в Hфtel de la Cіtй, щоб насолодитися скарбами його винних льохів і ресторану La Barbacane відзначеного зірки Мишлен До врочистої дати шеф-кухар готелю Жером Рион (Jйrộme Ryon) підготував спеціальне меню з 5 блюд, приготовлених по класичних рецептах Огюста Эскофье (Auguste Escoffіer). Гості зможу спробувати такі шедеври кулінарії, як омар по-ньюбургски, фуа гра з качиної печінки по-перегорски, а також блюда із сиру Tкte de Moіne.

Hфtel de la Cіtй відкрився 1 вересня 1909 і полягав усього з 8 номерів, але незабаром став одним із самих елегантних готелів Європи. Тут любили зупинятися відомі письменники й актори, у різний час готель відвідали Бастер Китон, Редьярд Киплинг, принцеса Монако Грейс Келли, Уолт Дисней, Джонни Депп і Ванесса Паради.

Побудований на місці колишнього єпископського палацу, Hфtel de la Cіtй став частиною всесвітньо відомої мережі Orіent-Express в 1997 році Це єдиний розкішний готель на території найбільшого в Європі середньовічного міста- міцності Каркасона. 47 розкішних номерів і 14 сьюитов готелю виконані в аристократичному вишуканому стилі . Із приватних садів готелю відкривається вражаючий вид на кріпосні стіни, на Чорні гори - до півночі й на Піренеї - до півдня. Hфtel de la Cіtй розташовується між двома головними визначний пам'ятками Каркасона - Базилікою Сан- Назару ( Saіnt-Nazaіre) і замком Шато Комталь (Chвteau Comtal). Середньовічне місто- міцність Каркасон - один з найкрасивіших міст південно-західної частини Франції

В 1997 році місто було занесено ЮНЕСКО в список Світової Культурної спадщини. Розташований у самому серці регіону Лангедок- Руссильон на перехресті доріг між Атлантичним океаном і Середземномор'ям, Піренеями й Центральним масивом Прямі рейси зв'язують аеропорт Тулузи з Парижем, Дубліном, Римом, Миланом, Лондоном, Гамбургом, Мадридом, Амстердамом, Франкфуртом, Брюсселем і іншими великими містами

.

Коментування не дозволено.