21 серпня, 2009

18 серпня в Сеулі відбулося відкриття нового оглядового майданчика й зони відпочинку.

18 серпня в районі моста Кванчжинге відбулося відкриття нового оглядового майданчика й зони відпочинку , звідки можна помилуватися видом на ріку Ханган і прилеглі околиці, а також подивитися різні вистави й виставки

Зона відпочинку, розташована під одним з мостів на ріці Ханган, що й одержала назву "Річкова панорама №8" ("Рибобю 8- бонга"), охоплює територію 1094 кв.м і складається з оглядового майданчика, зони відпочинку, концертної сцени, галереї й ін. На концертній сцені щоп'ятниці будуть проходити виступу артистів, які проходять відбір через Інтернет. У галереї будуть представлені різні виставки, серед яких виставка водяних рослин, що виростають у водах ріки Ханган, виставки предметів мистецтва, ручних робіт і мн. др.

З оглядового майданчика відкривається чудесний вид на ріку Ханган, який , завдяки спеціальному підсвічуванню, особливо чудовий у нічний час . Підлога видового майданчика в деяких ділянках зроблений із прозорого товстого скла, що додає відвідувачам додаткових гострих відчуттів Це місце стало центром загальної уваги як невеликий комплексний культурний центр, що поєднує в собі галерею, концертний майданчик, а також чудовий нічний вид , і стало новою туристичною визначний пам'яткою ріки Ханган.

Зона відпочинку працює цілий рік без вихідних з 11.00 до 21.00, вхід безкоштовний . Щоб сюди добратися, потрібно доїхати до станції метро "Кваннаруек" 5 лінії метро, вийти з 2 виходу й пройти пішки приблизно 15 хвилин до моста Кванчжинге, а потім спуститися по сходах. .

Коментування не дозволено.