21 серпня, 2009

Туристичний бум на острові Чеджудо.

Число відпочиваючих на острові Чеджудо досяглося рекордної цифри. Ґрунтуючись на статистичних даних про число туристів, що прибули на острів по повітрю й по морю, які ведуться з 1976 року, представники адміністрації провінції Чеджу- До й Туристичної асоціації повідомили, що в липні острів відвідали 600 тис. 307 людей , що на 20,4 відсотка більше щорічного середнього показника 498 тис. 387 людей

Такий ажіотаж пов'язаний з недавно розробленими туристичними програмами, головним чином, маршрутами для трекинга "Чеджу Олле" ( 250-кілометрові піші маршрути по вузьких стежках серед гірської й рівнинної місцевості, що з'єднують села по всьому острову), а також маршрутами в печери Комунорым (печери з вулканічних порід, що стали першим у Кореї природним пам'ятником, занесеним у список природних світових надбань ЮНЕСКО).

"Завдяки цим маршрутам, аматори трекинга можуть насолодитися кожним окремим пейзажем тих мальовничих місць, через які вони не поспішаючи проходять", - уважає представник фонду "Чеджу Олле" З Мін Сук, при якій стартувала програма піших маршрутів Близько 100 тис. туристів уже здійснили трекинг- тури по цих маршрутах. Печери Комунорым також користуються великою популярністю, кількість відвідувачів цих місць, яке раніше було обмежено 100 людей у будні дні й 200 людей у вихідні, тепер становить , у середньому , більш 500 людей у день і досяглося 12 тис. чоловік за весь період з 18 липня, коли були переглянуті обмеження.

Глава філії Національної організації туризму Кореї на острові Чеджудо Мун Ген Хо повідомив: "Число туристів на острові Чеджудо різко зросло завдяки внутрішнім факторам, таким як популярність маршрутів "Олле" і широкої доступності бюджетних авіаліній, поряд із зовнішніми факторами, серед яких низький курс воны, що й поширюється вірус грипу H1N1" Представник одного з туристичних агентств на острові Чеджудо вважає , що відвідувачів більше залучають такі піші маршрути, ніж "банальні туристичні програми, що включають відвідування пляжів, купання в море й поїдання морепродуктов".

Бюджетні авіалінії, що зробили в загальній сукупності 1 070 польотів у липні минулого року, цього року здійснили 1 787 польотів, в 1,7 раз більше показника попереднього року. Близько 204 тис. 895 туристів прилетіли на острів Чеджудо на бюджетних авіалініях "Eastar Jet", "Jіn Aіr" і "Jeju Aіr", склавши більше третини від загального числа туристів, що відвідали острів у липні

.

Коментування не дозволено.